تاکید معاون وزیر نفت بر شتاب در تصمیم‎گیری‎ها جوادی: زمان، مهمترین سرمایه صنعت نفت است

14 اسفند 1396
249 دفعه

معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت با اشاره به اهمیت مولفه زمان در مسیر پیشبرد اهداف صنعت نفت، بر ضرورت تسریع فرآیندهای تصمیم‌گیری در این صنعت تاکید کرد.


به گزارش خبرنگار شانا، رکن الدین جوادی، روز (یکشنبه، ۱۳ اسفندماه) در آیین پایانی دومین کنگره و نمایشگاه بین‌المللی اکتشاف و تولید و پنجمین کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت حفاری ایران، با بیان این مطلب افزود: امیدوارم گردهمایی‌هایی از این دست، زمینه لازم را برای بهره‌مندی حداکثری از دیدگاه‌های کارشناسان و متخصصان، تبادل افکار، خلق ایده‌های جدید و در نتیجه گرفتن تصمیم‌هایی کارآمدتر که عزت و آبادانی کشور را به همراه دارد، فراهم کنند.

وی برگزاری کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت حفاری ایران را فرصتی برای آشنایی بیشتر دست‌درکاران حرفه‌ای فعال در صنعت نفت و گاز کشور به‌ویژه صنعت حفاری عنوان کرد و گفت: بیش از یک سوم آنچه در صنعت نفت هزینه می‌شود، متعلق به صنعت حفاری است و این صنعت اهمیت ‌فوق‌العاده‌ای دارد.

معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت با اشاره به نیاز مبرم کشور به توسعه میدان‌های نفت و گاز، بر اهمیت مقوله اکتشاف و تولید نیز که در این کنگره دنبال شد، تاکید کرد.

جوادی که دیروز (شنبه، ۱۲ اسفندماه) در این کنگره در یک نشست تخصصی با موضوع حکمرانی خوب در صنعت نفت و گاز ایران صحبت کرده بود، امروز نیز در اختتامیه به این موضوع اشاره کرد و اعمال حکمرانی خوب را در گرو تدوین سازوکارها، بازتعریف برخی مفاهیم و زمینه‌سازی‌های لازم دانست و ابراز امیدواری کرد که با فراهم شدن این الزام‌ها، در آینده شاهد حکمرانی مطلوبی در بخش بالادست صنعت نفت کشور باشیم.

دومین کنگره و نمایشگاه بین المللی اکتشاف و تولید و پنجمین کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت حفاری ایران، از روز گذشته (۱۲ اسفندماه) در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما آغاز به کار کرد و عصر امروز (۱۳ اسفندماه) به کار خود پایان داد.

رونمایی از سند نظام ارزیابی و رتبه بندی بالادست صنعت نفت ایران که به همت انجمن توانمندسازی دانش آموختگان صنعت نفت تدوین شده است، پایان بخش این کنگره دو روزه بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

آدرس : تهران ، ميدان ونك ، خيابان ملاصدرا ، خيابان شيرازي شمالي ، خيابان دانشور شرقي، پلاك 23 صندوق پستي: 1477-19395

كدپستي: 1991813941

تلفن : 6-88604760

تلفن مركز اطلاع رساني : 81911

فكس : 88604829 

پیشخوان روزنامه ها