سخنگوی هیئت رئیسه مجلس: قیمت سوخت هفته آینده در کمیسیون تلفیق بودجه بررسی می‌شود

13 دی 1396
271 دفعه

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: تاکنون مجلس به هیچ عدد واقعی درباره قیمت سوخت نرسیده است و از هفته آینده کمیسیون تلفیق بودجه وارد دستور کار قیمت سوخت می‌شود.

به گزارش شانا، بهروز نعمتی، در تشریح نشست دیروز (سه‌شنبه، ۱۲ دی‌ماه) هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه‌ای با حضور اعضای هیئت رئیسه مجلس برگزار شد که در این نشست موارد مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که یکی از موضوع‌های مطرح شده در این نشست بحث قیمت سوخت بود، افزود: تاکنون مجلس به هیچ عدد واقعی درباره قیمت سوخت نرسیده است و از هفته آینده کمیسیون تلفیق وارد دستور کار قیمت سوخت می‌شود، اما آنچه که بنده می‌توانم قول دهم این است که این مواردی که در جامعه مطرح می‌شود و برخی به آن دامن می‌زنند مورد نظر مجلس نیست و تلاش بر این است که بودجه شفافی ارائه شود.

وی تصریح کرد: مجلس به دنبال این است که به مسائل مهم جامعه همانند اشتغال و رونق تولید کمک شود.

نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس، عنوان کرد: واقعیت این است که مجلس و مسئولان موضوع‌های معیشتی و مشکلات مردم را با توجه به ارتباطی که بین مسئولان نظام و مردم وجود دارد از نزدیک مشاهده می‌کنند.

نعمتی گفت: مجلس، قوه قضائیه و دولت با هماهنگی و همدلی بخش عظیمی از مشکلات را رفع کردند و بخشی از مشکلات در حوزه اشتغال و رونق تولید از گذشته رسیده، البته معنایش این نیست که چون این مشکلات از گذشته رسیده از ساماندهی آن باید شانه خالی کرد، از این رو مجلس، دولت و قوه قضائیه باید دست به دست هم بدهند و این مشکلات را رفع کنند.

وی با بیان این‌که هنوز درباره قیمت سوخت جمع‌بندی قطعی صورت نگرفته است، افزود: همه مصوبات کمیسیون‌های مختلف و کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ به عنوان پیشنهاد بوده که سرانجام باید به صحن علنی ارجاع شود و پس از تصویب صحن علنی و همچنین پس از تایید شورای نگهبان به صورت قانون درآمده و اجرایی می‌شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

  فعالیت شركت بهینه‌سازی مصرف سوخت بر مطالعه، بسترسازی و انجام اقدامات لازم برای بهینه‌سازی مصرف سوخت در فرآیند تولید و مصرف متمركز می‌باشد.وظیفه تهیه و تدوین معیارها، استانداردهادر حوزه های مختلف بعهده این شركت می باشد.

پیشخوان روزنامه ها