درباره جشنواره

مصرف نادرست و اسراف گونه منابع انرژی از جمله سوخت­های فسیلی نه تنها باعث به هدر رفتن ذخایر ارزشمند کشور شده و فرایند توسعه زیرساخت­های رشد و ترقی کشور را به صورت جدی کند می­کند، بلکه به واسطه ایجاد آلودگی­های شدید زیست محیطی، لطمات زیان­باری را نیز به محیط زیست وارد آورده و حیات بشر و دیگر موجودات را بر روی زمین به مخاطره می­اندازد.

از این رو اصلاح نگرش­های آحاد مختلف مردم و اصلاح روش­های مصرف سوخت امری مهم و ضروری در شرایط امروزی کشور و جهان به شمار می­رود که تحقق آن نیازمند آگاه­سازی مردم و جلب مشارکت آنها در حوزه فرهنگ­سازی مصرف سوخت است.

در این میان دانش ­آموزان نوجوان به عنوان قشر پویا، خلاق و انعطاف پذیر جامعه که از ظرفیت­های فکری و اندیشه­ای بالایی برخوردار هستند می­توانند نقشی شگرف و بزرگ را در آگاهی­ بخشی به جامعه، فرهنگ­سازی و پیاده ­سازی الگوهای مصرف سوخت داشته و به عنوان پیشرو و پیشتاز، آغاز کننده این حرکت مبارک و پربرکت باشند.

از این رو شرکت بهینه سازی مصرف سوخت به منظور بهره­ مندی از این ظرفیت درخشان در بین نوجوانان ارزشمند و افتخار آفرین ایرانی، جشنواره­ای با عنوان بهسو را طراحی کرده که طی آن دانش آموزان عزیز مقطع متوسطه می­توانند در پنج بخش نقاشی، عکاسی، کاریکاتور، داستان نویسی و شعر، آثار و دیدگاه­های ارزنده خود را در ارتباط با مصرف بهینه سوخت برای ما ارسال کرده و از جوایز ارزنده این جشنواره برخوردار شوند.

کلیه دانش آموزان عزیز می­توانند از تاریخ یکم بهمن تا 22 بهمن ماه 1397 از طریق سایت شرکت بهینه­سازی به آدرس www.ifco.ir و یا از طریق اپلکیشن بهسو (قابل دانلود از کافه بازار و سیب اپ) آثار خود را ارسال کرده و شانس بهره ­مندی از جوایز ارزنده جشنواره را برای خود ایجاد کنند.  

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

0 #1 اسدی 1397-11-08 07:10
سلام وقتتون بخیر، ببخشید برای ارسال نقاشی جهت جشنواره چطور عمل کنیم؟
نقل قول کردن

آدرس

تهران ، ميدان ونك ، خيابان ملاصدرا ، خيابان شيرازي شمالي ، خيابان دانشور شرقي، پلاك 23
صندوق پستي: 1477-19395
كدپستي: 1991813941 
تلفن : 6-88604760

فكس : 88604829

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید
عضویت