آرشیو فراخوان و مناقصات

فراخوان ثبت نام ناظران حقوقی اندازه‌گیری و صحه‌گذاری طرح "برق دار کردن چاه‌ها و تلمبه‌های آب کشاورزی"

فراخوان ثبت نام ناظران حقوقی اندازه‌گیری و صحه‌گذاری طرح "برق دار کردن چاه‌ها و تلمبه‌های آب کشاورزی"

شركت بهينه­ سازي مصرف سوخت به نمايندگي از وزارت نفت، مطابق با ماده 12 قانون رفع موانع توليد رقابت پذير و ارتقاي نظام مالي کشور و بر اساس مصوبه شوراي اقتصاد به شماره 157156 مورخ 93/12/10 و اصلاحیه های آن به شماره نامه ‌های 288444 و 781997 به ترتیب مورخ 94/10/05 و 95/07/19، در نظر دارد جهت اجراي طرح "برق دار کردن چاه ها و تلمبه های آب کشاورزی" نسبت به شناسايي و بکارگیری ناظران حقوقی اندازه گیری و صحه گذاری واجد شرايط موضوع مذكور اقدام نمايد.

الف) شرح مختصرکار:

طرح "برق دار کردن چاه ها و تلمبه های آب کشاورزی" به عنوان یکی از طرح های موضوع ماده 12 با هماهنگی و نظارت شرکت بهینه سازی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در کشور و بمنظور کاهش مصرف سوخت نفت‌گاز، در مرحله اجرا قرار دارد. در این طرح در نظر است تا با برق دار نمودن تلمبه های آب چاه های کشاورزی کشور که در حال حاضر با سوخت نفت‌گاز کار می کنند، در مصرف نفت‌گاز صرفه جویی به عمل آید. اینک در نظر است تا از خدمات نظارت و بازرسی ناظران حقوقی واجد شرایط در جهت اندازه گیری و صحه گذاری صرفه جویی شده محقق شده در مراحل قبل، حین و پس از اجرای طرح، استفاده شود.

ب) محل اجراي طرح:                                                                                                  

پمپ آب (با سوخت فعلی نفت‌گاز) چاه های کشاورزی دارای پروانه معتبر و فعال در سراسر کشور

 

ج) حداقل شرايط ناظران حقوقی:

1- شرکت های متقاضی می بایست گواهینامه معتبر "مشاور" از سازمان برنامه و بودجه کشور داشته باشند (پایه 1 الی 3).

2- زمینه فعالیت شرکت های موضوع بند فوق می بایست حداقل یکی از زمینه های "بازرسی فنی"، "تولید نیرو"، "انتقال نیرو"، "توزیع نیرو"، "انرژی تجدید پذیر"، "بهينه­سازي انرژی"، "تأسیسات و تجهیزات" یا "تأسیسات برق و مکانیک" باشد.

3- سابقه فعالیت در نظارت و بازرسی طرح های مرتبط با موضوع این فراخوان

4- عدم سوء پیشینه ناظران تحت پوشش شرکت الزامی است.

 

شرکت های متقاضی كه داراي شرايط اوليه ذكر شده در بند (ج) بوده و توانايي و آمادگي شركت در فراخوان را دارند، مدارک مورد نیاز جهت احراز شرایط موضوع بند (ج) را به پست الکترونیک   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   ارسال نمایند.

 

* اين فراخوان صرفاً جهت ارزيابي كيفي ناظران حقوقی صحه گذاری واجد شرايط طرح مي­باشد و هيچ تعهد دیگری براي شركت بهينه­ سازي مصرف سوخت ايجاد نمي­كند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آدرس

تهران ، ميدان ونك ، خيابان ملاصدرا ، خيابان شيرازي شمالي ، خيابان دانشور شرقي، پلاك 23
صندوق پستي: 1477-19395
كدپستي: 1991813941 
تلفن : 6-88604760

فكس : 88604829